Naše služby

Poskytujeme kompletní pozáruční servis spotřebičů. Nabízíme kvalitní a cenově dostupné opravy praček, myček, sušiček a kávovarů v Praze a širokém okolí.

Povinná předběžná diagnostika pomocí moderního vybavení nám umožní správně určit příčinu poruchy. Opravujeme vždy rychle a kvalitně. Na vykonanou opravu poskytujeme 6 měsíční garanci.

Potřebuji servis

Opravy a servis - zvládneme to u vás doma

Přijedeme k Vám domů, zjistíme příčinu a poradíme, zda se oprava vyplatí. Nejčastěji měněné náhradní díly vozíme s sebou - a jsou v případě potřeby ihned k dispozici. Vysoce profesionální školení specialistů naší společnosti umožní rychle a kvalitně opravit Vaše zařízení doma.

Odvoz dílů k dílenské opravě vykonáváme pouze v případě nutnosti (např. k opravě elektronických řídících modulů, přelisování ložisek, opravě motorů apod.)

Umíme opravit téměř všechny spotřebiče evropských výrobců

Máme vlastní sklad originálních náhradních dílů pro spotřebiče téměr všech značek. Patří mezi ně například: Aeg, Ardo,Electrolux, Fagor, Gorenje, Lg, Samsung, Siemens, Whirlpool, Zanussi, Bosch, Brandt, Indesit, Miele a další.

Aby se předešlo poruchám a zkrácení životnosti spotřebičů, měly by být používány pouze vysoce kvalitní komponenty doporučené výrobcem.

Odborné zapojení nových spotřebičů a poradenství

Nabízíme profesionální montážní služby. Servisní specialista nainstaluje a připojí nové zařízení, vyzkouší jeho funkčnost a poté Vám řekne, jak se spotřebičem správně a co nejefektivněji zacházet. Poctivým dodržováním provozního řádu, správnou údržbou a pravidelným servisem lze předejít poruchám spotřebiče a zkrácení jeho životnosti.

Po předchozí domluvě je v rámci služby možná i demontáž původního spotřebiče.

Likvidace starých spotřebičů

Zajistíme odvoz starého spotřebiče a zajistíme jeho ekologickou likvidaci. Spotřebič nemusíte nosit dolů z patra ani vynášet z domu, v rámci služby si ho odneseme sami.

Starý spotřebič není potřeba nijak speciálně balit, musí však být připraven k okamžitému odvozu. To znamená, že musí být odpojen ze sítě, očištěn od nečistot, ze spotřebiče musí být vypuštěna voda. Spotřebič nesmí být rozebraný nebo nekompletní.

Opravy kávovarů

Servis provádíme na všech typech a značkách kávovarů. Například Siemens, DeLonghi , Electrolux, Nivona, Catler, Sage, Bosch, Saeco, Gaggia, LaPavoni, Ascaso, Philips, Ariete, Philco, Sencor , Jura, a jiné.